Spis treści

Wszystko o stulejce

Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące stulejki, począwszy od informacji wstępnych przez jej rozpoznanie, leczenie a skończywszy na rehabilitacji po zabiegu.

1. Czym jest stulejka?
2. Co powoduje stulejkę?
3. Jak rozpoznać stulejkę u osoby dojrzałej?
4. Stulejka u dzieci
5. Leczenie Stulejki
6. Stulejka wstydliwy problem...
7. Dlaczego nie można lekceważyć stulejki!
8. Przebieg zabiegu
9. Postępowanie po zabiegu
10. Ewentualne problemy po zabiegu
11. Inne problemy

Wszystko o powiększaniu penisa


Dowiedz się jak powiększyć Swojego penisa i na jakiej zasadzie to działa!

1. Podstawy anatomii penisa
2. Średnia długość penisa
3. Schorzenia a długość penisa
4. Powiększenie penisa jest możliwe!
5. Jak działa powiększanie penisa
6. Jakie są efekty uboczne powiększania penisa
7. Naturalna technika powiększania penisa

Technika naturalna powiększania penisa

Technika ta jest znana od setek lat. Rozwijała się i rozpowszechniła głównie w krajach arabskich gdzie inaczej podchodzono do kwestii seksualności człowieka niż w krajach chrześcijańskich, w których seksualność była uznawana za bliższą diabłu niż Bogu. Technika ta niegdyś była traktowana jako skarb i przekazywana wyłącznie z ojca na syna.

Sama technika powiększania penisa jest bardzo prosta polega na odpowiednim masażu penisa w stanie lekkiego wzwodu . U podstawy penisa należy zacisnąć kciuk i palec wskazujący tworząc swojego rodzaju pierścień a następnie nie rozluźniając uścisku zsuwać pierścień w kierunku żołędzia. Gdy dotrze się już do rowka zażołędnego należy drugą dłonią założyć kolejny pierścień i dopiero wtedy zwolnić pierwszą rękę. W ten sposób przesuwając dłoń ku żołędziowi przeciskana jest także krew która wypełnia ciałka jamiste i powoduje ich rozpychanie. Ot cała filozofia. Ilość powtórzeń jak i ich intensywność należy dostosowywać do stanu swojego penisa jego odporności na zwiększone ciśnienie. Należy wyczuć własne możliwości a następnie stopniowo zwiększać ilość powtórzeń. Technika ta jest prosta nie wymaga żądnego wkładu finansowego. To czy jest bezpieczna zależy tylko od osoby która ją stosuje. W większości przypadków na początku pojawiają się zasinienia i popękane naczynka jest to jednak normalne – naczynka zostaną szybko zregenerowane a nowo powstałe będą zdecydowanie bardziej odporne na ciśnienie. Po pewnym czasie nie będzie dochodzić już do żadnych uszkodzeń penisa w trakcie ćwiczeń można powiedzieć że dojdzie do jego zahartowania.

Rozsądek i rozgrzewka to dwie rzeczy o których nie można zapomnieć. Trening można stosować tak długo jak odczuwa się taką potrzebę.

Najlepszym sposobem na rozgrzewkę jest długa gorąca kąpiel dzięki niej unikniesz podrażnień i zniwelujesz uszkodzenia drobnych naczynek.


Dowiedz się więcej!

Jak działa powiększanie penisa

Powiększenie penisa jest możliwe!


Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

Efekty uboczne powiększania penisa

Największą dolegliwością są popękane naczynka krwionośne. Powstają właśnie w wyniku zwiększania ciśnienia krwi w penisie. Pojawiają się na początku treningów. W późniejszym okresie nie występują a to ze względu na eliminację słabych naczynek krwionośnych w ich miejsce odbudują się nowe silniejsze i odporne na wysokie ciśnienie. Tego typu urazów można uniknąć dobrze rozgrzewając się przed treningiem – np. Gorąca kąpiel. Dlatego treningi zalecane są właśnie podczas kąpieli.

Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

Na jakiej zasadzie działa powiększanie penisa?

Za wielkość penisa podczas wzwodu odpowiada wiele czynników ale to co ma największy wpływ na rozmiary członka to ilość i pojemność ciałek jamistych które wypełniając się krwią doprowadzają do wzwodu. Ilości tych ciałek nie da się zwiększyć, ale można zwiększyć pojemność już istniejących.

Wyobraź sobie że Twój penis to worek wypełniony małymi balonami nadmuchanymi do połowy. A teraz wyobraź sobie jak zwiększył by się ten worek gdy każdy z balonów nadmuchać o 1/3 mocniej? Byłby dużo większy. W ten sposób można wyobrazić sobie działanie ciałek jamistych. Wszystkie metody powiększania penisa nie licząc operacji chirurgicznej polegają właśnie na powiększeniu pojemności ciałek jamistych w penisie. Nie ważne czy to za pomocą metod naturalnych, maści, czy urządzeń wszystkie te sposoby mają na celu zwiększenie pojemności ciałek jamistych przez co do penisa wtłoczone zostanie więcej krwi a on sam stanie się przez to większy.

I tak o to:
Ciężarki i wyciągi do powiększania penisa fizycznie rozciągają cały członek a wraz z nim także ciałka jamiste technika ta nie jest jednak godna polecenia ze względu na możliwość licznych urazów.

Pompki próżniowe. Stosowane np. w kąpieli. Pozwalają na rozciągniecie ciał jamistych przez nadmierne napełnienie ich krwią spowodowane podciśnieniem które wytwarza się w próżni. Met
Metoda naturalna polega na masażu penisa dłonią. Masaż ma na celu wtłaczanie na siłę krwi w ciałka jamiste co powoduje ich powiększanie.

By uzyskać stałe efekty wymagane są miesiące treningu. Jeśli w wyniku zastosowania jednej z technik uzyskamy pewne przyrosty długości i obwodu penisa po zaprzestaniu treningów możliwy jest powrót do poprzednich rozmiarów. Jednak po długotrwałym treningu efekty będą stałe.

Dowiedz się więcej!

Jakie są efekty uboczne powiększania penisa

Naturalna technika powiększania penisa


Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

Schorzenia wpływające na wielkość penisa

Schorzenia wpływające na wielkość penisa

Stulejka. Możliwe że zaniepokojony rozmiarami swojego penisa trafiłeś tu z niewłaściwego powodu. Penis może być dotknięty schorzeniem którego wielu mężczyzn szczególnie młodych nie jest świadomym. Jeżeli podczas wzwodu Twój żołądź nie zostaje całkowicie odkryty (brak zsunięcia się napletka) silniejszy zwód powoduje ból to jest bardzo prawdopodobne że masz stulejkę.
Stulejka jest niebezpiecznym schorzeniem którego nie można lekceważyć. Wszelkie informacje o stulejce znajdziesz tutaj: Wszystko o stulejce

W serwisie dowiesz się czym jest stulejka jak powstaje stulejka jakie są sposoby jej wyleczenia a także jak wygląda zabieg usunięcia stulejki i powrót do zdrowia po zabiegu usunięcia stulejki.

Mikropenis to schorzenie spowodowane nieprawidłowym wykształceniem penisa. Mikropenis jest dobrze zbudowany pod względem biologiczno-technicznym problem polega w jego wielkości mikropenis we wzwodzie ma długość ok 2.5 centymetrów. Leczenie polega na poddaniu terapii leczenia hormonami.


Dowiedz się więcej!

Jak działa powiększanie penisa

Powiększenie penisa jest możliwe!


Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

Jaka jest średnia długość penisa?

Zastanawiasz się czy Twój penis jest za mały?

Ta myśl przechodzi przez umysł każdego mężczyzny przynajmniej raz w życiu. Teraz kilka faktów: Średnia wielkość męskiego członka liczona od podstawy trzonu do żołędzia wynosi:
Średnia długość penisa we wzwodzie wynosi między 12.5 a 13.5 centymetra
a średni obwód to około 12 centymetrów - Nie jest to jakiś ogrom prawda? No tak tylko, że natura nie potrzebuje niczego więcej - bowiem Kobieca pochwa ma średnio 10 cm głębokości! Co oznacza że głębsza penetracja nie ma większego sensu a do może sprawiać Kobiecie silny ból... Pochwa najbardziej unerwiona jest tuż przy ujściu (czyli na początku) - 3-4 cm w głąb pochwy na jej górnej ścianie znajduje się magiczny splot nerwowy nazywany punktem G jego stymulacja oczywiście odpowiednia wystarczy dla dostarczenia kobiecie pełnej rozkoszy. Ponadto aż 70% kobiecej rozkoszy rodzi się z doznań jakie niesie stymulacja łechtaczki ABSOLUTNIE najmocniej unerwionego i wrażliwego punktu kobiecego ciała. Do stymulacji tej dochodzi także podczas penetracji – fałdy skórne rytmicznie napinając się podrażniają łechtaczkę podrażnia ją także podbrzusze partnera.

Zatem zastanów się czy naprawdę potrzebujesz powiększenia penisa?

Dowiedz się więcej!

Jak działa powiększanie penisa

Powiększenie penisa jest możliwe!


Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

Podstawy anatomii penisa

Absolutne podstawy anatomii i funkcjonowania penisa czyli to co prawdziwy facet musi wiedzieć!

Czym jest penis wszyscy mężczyźni wiedzą... tak chciałem zacząć ale niestety nie jest to prawda. Poziom wiedzy dotyczącej tego co każdy mężczyzna nosi pomiędzy nogami bywa żenująco niski. W budowie penisa wyróżniamy kolejno następujące elementy. (analizujemy penisa w stanie wzwodu) Żołądź. Następnie zaraz za żołędziem znajduje się rowek zażołędny w którym zatrzymuje się ściągnięty napletek - napletek połączony jest z żołędziem małym fałdem skórnym – wędzidełkiem. Następnie trzon penisa łączący się z podbrzuszem. Worek mosznowy i znajdujące się w nim jądra.

Zaczniemy od napletka: Napletek to fałd skórny pokrywający całą powierzchnię prącia – w stanie spoczynku. W stanie wzwodu napletek jest samoczynnie odprowadzany do rowka za żołędnego odkrywając żołądź. Napletek ponownie powraca do poprzedniego stanu po ustaniu wzwodu dzięki fałdowi skórnemu który łączy go z żołędziem – Wędzidełko.

Żołądź to „główka” kończąca penisa. Żołądź jest większy niż trzon penisa co ma wpływ na otrzymywane przez partnerkę doznania. Ponadto żołądź jest niezmiernie mocno unerwiony co wpływa na odczuwanie przez mężczyznę podczas stosunku. W żołędziu znajduje się ujście cewki moczowej.

Wędzidełko to istotny bardzo wręcz ekstremalnie delikatny fałd skórny łączący napletek z żołędziem. Jego zerwanie pękniecie wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Trzon penisa największy z elementów prącia. Z zewnątrz wygląda niepozornie pokryty skórą jednak wewnątrz stanowi skomplikowany biologiczny mechanizm w o ogromnym decydującym wpływie na rozmiar penisa i jego erekcję.

Worek mosznowy i jądra. Jądra są ekstremalnie istotne zajmują się produkcją plemników i testosteronu.

Czy powiększenie penisa jest możliwe?


Penis zbudowany jest z wielu tkanek nas najbardziej powinny jednak interesować ciała jamiste. Każdy penis zbudowany jest z ciał jamistych. To one wypełniane krwią sprawiają że dochodzi do wzwodu – erekcji. Wyobraź sobie worek na śmieci pełen małych baloników napełnionych powietrzem. Tak w ogromnym uproszczeniu funkcjonują ciałka jamiste tyle że one napełniają się krwią. A teraz pomyśl co by się stało gdyby te baloniki napełnić większą ilością powietrza... cały worek byłby większy. Własnie o taki efekt chodzi w powiększaniu penisa bez względu na metodę. Chodzi o to by zwiększyć pojemność ciałek jamistych które będą mogły zostać napełnione większą ilością krwi co wpłynie wydatnie na zwiększenie penisa.

Dowiedz się więcej!

Średnia długość penisa

Schorzenia a długość penisa


Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.

Powiększenie penisa jest możliwe!

Powiększanie penisa

Czy powiększenie penisa jest możliwe? Oczywiście że tak. Możliwości zwiększenia rozmiarów penisa jest bardzo dużo. Od operacji chirurgicznych poprzez stosowanie specjalnych urządzeń a skończywszy na maściach i tabletkach. Istnieje także metoda naturalna sprowadzająca się do wykonywanych samodzielnie ćwiczeń – i to tej metodzie naturalnego powiększenia penisa poświęcona jest ta strona. Wszystkie metody powiększenia penisa działają dokładnie na tej samej zasadzie (nie licząc zabiegu chirurgicznego) czyli przez zwiększenie pojemności ciałek jamistych które wypełniając się krwią doprowadzają do erekcji.

Na stronie opiszę naturalne techniki pozwalające powiększyć penisa. Zanim jednak zaczniesz zastanów się czy na pewno tego potrzebujesz? I pamiętaj by przed rozpoczęciem jakiegokolwiek procesu powiększania penisa bez względu na to czy są to kremy, urządzenia czy metoda naturalna powinieneś skontaktować się z lekarzem najlepiej specjalistą Urologiem.

Dowiedz się więcej!

Jakie są efekty uboczne powiększania penisa

Naturalna technika powiększania penisa


Wszelkie informacje zamieszczone na stronie mają tylko i wyłącznie znaczenie informacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady lecznicze.